קי פור מי מנעולן

KEY4ME

פעם תהיתם כמה מרוויח מנעולן? במדריך זה ננסה לענות על השאלה הזאת.

האם כדאי להיות מנעולן בישראל?

על מנת לעסוק כדין כמנעולן בישראל יש צורך ברישיון מנעולן מטעם משרד התמ"ת. ההכשרה כוללת קורס מקצועי בן 220 שעות לימוד עיוניות ומעשיות. בנוסף, מנעולנים עוברים בדיקת מהימנות על ידי המשטרה כתנאי לקבלת הרישיון.

האם כדאי להיות מנעולן בישראל?

כן, לרוב כדאי להיות מנעולן בישראל. יש ביקוש גבוה לשירותי מנעולנות בשל הצורך באבטחה ובטיחות עבור בתים, עסקים, מכוניות ועוד.

כמה מרוויח מנעולן רגיל?

מנעולן רגיל המספק שירותים כמו התקנה, תיקון והחלפה של מנעולים וכניסות לבתים ועסקים, יכול להרוויח בין 8,000 ל-15,000 ש"ח בחודש בממוצע. זה משתנה בהתאם לניסיון, כמות הלקוחות, מיקום גיאוגרפי רמת מקצועיות ועוד.

כמה מרוויח מנעולן רכב?

מנעולן רכב המתמחה בפתיחה, תיקון והחלפת מנעולי רכבים, תיקון סוויצים, שחזור מפתחות לרכב, תיקון מפתחות ועוד, יכול להרוויח בין 10,000 ל-20,000 ש"ח בממוצע בחודש. גם כאן זה מאוד משתנה בהתאם לניסיון, כמות עבודה, המלצות ומוניטין. מנעולני רכב נדרשים לעבוד גם בשעות מאוחרות ובחירום, מה שיכול להגדיל הכנסה.

הכנסות

  • מנעולן עצמאי בתחילת הקריירה יכול לצפות להרוויח 8,000-12,000 ש"ח בחודש עבור שירותי מנעולנות בסיסיים.
  • מנעולן מנוסה עם ותק, מוניטין ולקוחות קבועים יכול להגיע להכנסה חודשית ממוצעת של 15,000-25,000 ש"ח. מנעולני רכב נמצאים בסביבות טווח זה.
  • מנעולני בטחון ושליטה בכניסה מרוויחים 25,000-40,000 ש"ח בממוצע, בהתאם להיקף פעילות ולקוחות.

האם שווה להיות מנעולן או אוטם גגות?

אז אחרי בדיקה, מצאנו שמבחינת שכר, אוטמי גגות מרוויחים יותר כסף ממנעולנים. הסיבה לכך היא שווי העסקאות. בעוד שמנעולן מרוויח בממוצע 400 ש"ח מעסקה אחת, אוטמי גגות עובדים לפי פרוייקטים ופרוייקט של איטום גג יכול להגיע גם ל 10000 ש"ח. לעוד מידע על איטום גגות אתם מוזמנים לפנות לאלוף הגגות, חברת איטום גגות בפריסה ארצית.

סיכום

מקצוע המנעולנות יציב ומבוקש בישראל. עם השקעה נכונה בציוד, שיווק ולקוחות קבועים ניתן להגיע בהדרגה לרמת הכנסה טובה. מנעולנים מנוסים ומומחים בתחומם יכולים להרוויח היטב מהביקוש הרב לשירותיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
Call Now Button